.
مرکز رشد دانشگاه
جمعه ٠٣ ارديبهشت ١٤٠٠

واحد فن آور 1: سمنت پلاست آذربایجان

 

-مدیر عامل: آقای مهندس علی سلمانپور

 

- زمینه فعالیت: تولید سنگ فرش- موزائیک و جدول

 

- نام محصول: بتن الیافی (fiber concrete)

 

-مشخصات محصول: هدف تولید بتنی است که مقاوم در برابر ورقه ورقه شدن، سایش و تنش های خستگی باشد و دارای قابلیت کشش و ظرفیت زیاد تغییر شکل و جذب انرژی باشد.

سمنت پلاست یا سیمان پلیمر شده آمیزه ای از مواد معدنی و شیمیایی می باشد که با استفاده از تغییر بافت مولکولی سیمان به واکنش پلیمریزاسیون منجر می شود.

سمنت پلاست در ایران مصالح جدیدی است که از مخلوط و فرم دهی سیمان سفید، ماسه، پودر سنگ، رزین و در بعضی مواقع همراه پیگمنت تولید می شود.

سنگ های مصنوعی از ترکیب مجدد سنگ های طبیعی با مواد افزاینده دیگر بدست می آیند که به آنها وزن کمتری داده و در نتیجه نصب آنها سریع تر می شود. این محصول در کف پوشی داخل ساختمانها و در بدنه دیوار به کار می رود و علاوه بر آن برای تزیین نمای بیرونی ساختمانها و دیوار کاربرد دارد. یکی دیگر از مصارف این محصول کف پوشی و تزیین پیاده روهای خیابان و حیاط و محوطه بناها می باشد. این محصول می تواند جایگزین موزائیک، سنگ و کاشی و سرامیک در کاربردهای مختلف باشد. این صنعت بینابین صنایع کانی غیرفلزی و صنایع شیمیایی قرار می گیرد و از نظر کاربردی جزء مصالح ساختمانی محسوب می شود. این محصول قیمت کمتری نسبت به سنگ های طبیعی دارد و رنگ آن به مرور زمان از بین نمی رود.

 

آدرس سایت اینترنتی: http://goldsang.loxblog.com/

شماره تماس: 09144715774

شماره تماس ثابت: 42485774-041

ادرس پست الکترونیکی:     sevensky1358@yahoo.com

 

تصاویری از چند محصول:

 
 

© تمامي حقوق اين سايت متعلق به دانشگاه آزاد واحد شبستر مي باشد.